Uklidňující pytlík pro kočky

Bylinný pytlík vaše kočičáky a kočičandy zklidní na duši. 

180 Kč
Skladem

Každá bytost si někdy projde stresem, což není špatná věc, ale horší to je, pokud je ho až příliš. Vaše kočička či kocourek se možná právě teď schovává pod peřinou, v pelechu, za závěsem či pod postelí, protože jste se rychle pohnuli, či zazvonil telefon, či jste před pár hodinama vysávali. 

"Co to bylo?! To jsem se lekla! Musím se hned schovat!"

Nebo třeba není takový strašpytel, ale má pouze pár stresorů. Například návštěvy, oslavy, veterinář, úklid, okurky... každá kočka je jako každý člověk, jiná. 

Tak jako tak určitě znáte ten pocit, když jste ve stresu - není to nic příjemného a pro vašeho chlupatého souputníka také ne. 

Vytvořila jsem proto bylinný pytlík se speciální bylinkovou směsí z chmelu, šanty kočičí, kozlíku lékařského a heřmánku. Stačí, když pytlík položíte na oblíbené místo vašeho chlupáče či naháče. Klid v pytlíku pomůže kočičce se stresem.

 

☞ Co dělat, když na něj moje kočička nereaguje?  Dejte tomu čas aspoň dva týdny. Pokud se stále nic nestane, můžete pytlík rozpárat, udělat si z něj dobrý čaj (6-7 minut stačí) a naplnit dutým vláknem či levadulí. 

☞ Pytlík je z přírodního plátna, ručně šitý, nabarvený netoxickou barvou a 100% kompostovatelný. Pokud vaše kočička pytlík rozpáře, tak nadměrná konzumace jeho obsahu může vést k nepříjemné plynatosti.  

Kategorie: Kočky