O nás

Náš příběh

aneb kdo je to Wallflower?!

 

Vždy jsem vyrůstala okolo psů. Když jsem se vrátila z porodnice jako malý zmačkaný uzlíček v zavinovačce, tak už mne vítal jezevčík Brok. Myslela jsem si, že budu mít psy až do konce života! Jenže pak se to všechno rozsypalo. Puberta, rebelství, kluci, holky, maturita a bum, vezeme si z Prahy do Zlína s přítelem malého Nočního běsa. Nikdy jsem si kočku neadoptovala, myslela jsem, že jsou sobecké a namyšlené. Ukázalo se však, že jsou pouze jiné, možná lehce nepochopené. Když k nám Mia přijela, nevylezla zpod postele skoro tři týdny. Jen před spaním se šla pomazlit, ale přes den nevytáhla ťapky zpod postele. Chtěla jsem vědět proč a jestli s tím jde něco dělat! Tak začala má cesta. Nejen, že jsem zjistila, že má kočka je Wallflower, ale že to jsem i já a spoustu lidí, co znám. Není to nic nakažlivého či smrtelného, tyto bytosti pouze potřebují pochopení, lásku a péči. 

 

Wallflower [vólflaur]

jsou to bytosti převážně introvertní. Do společenských akcí se příliš nezapojují, jelikož je mnohem raději pozorují. Obecně jsou velmi šťastné samy se sebou, protože akceptují a milují svou odlišnost. Jsou velmi kreativní a moudré. Wall čili zeď může být zprvu velmi nezajímavá, avšak květina souvisí s unikátní krásou, kterou nepoznáte dokud se nedostanete dostatečně blízko.

 

Díky Miu, našemu nočnímu běsovi, vznikl nápad o vlastnoručně vyráběných produktech, které jsou vyrobené s láskou ♥︎ a možná i se špetkou magie...

 

Máte nějaký nápad? Otázku nebo problém? Nestyďte se a napište mi! Můžete přes formulář níž a nebo si vyberte z uvedených kontaktů:

email: oh.my.wallflower@gmail.com

tel.: +420 737 508 976

 

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole: